| Dima_Eric_2002 a întrebat:

Ce sa-i zic unei colege ca o iubesc din nou sunt clasa a 6 a trec a 7 a si imi este frica sa nu ma fac de ras si vreau da fie totul bine nu ca data trecuta

Răspuns Câştigător
| cosminandrei96 a răspuns:

Daca nu te simti pregatit, nu-i spune acum, aveti destul timp pana in a 8a sa va cunosteti mai bine.
Poti incepe conversatii cu ea pur si simplu si sa discutati despre ceva ce va place amandorura (cum ar fi daca ei ii place sa deseneze, dezvolta-ti si tu aceasta abilitate si puteti avea ceva de discutat).

Funda?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca data trecuta nu a mers bine, ce te face sa crezi ca acum va fi altfel? Daca ea nu te place nu ai ce face.