| Sandra_9400 a întrebat:

Cum sa il intreb daca vrea sa fie cu mine? Vreau ceva mai special. Mai frumos. O idee mai spontana. Ce-a mai frumoasa si ciudata idee primeste funda. Multumumesc:*

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

O repet,am mai zis-o si vad ca prinde"Dragul meu, se pare ca vremea urata din ultimele saptamani se datoreaza numai faptului ca NOI nu suntem inca impreuna! Ce-ar fi sa incercam sa fim mai apropiati si daca intr-o saptamana e tot asa vremea, ne despartim! Merge?"...si cam atat! Insa Sandra, meteorologii au anuntat vreme buna in urmatoarele zile asa ca, mizeaza pe asta! Va merge! Bafta-ti doresc

2 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Auzi,tu ai prietena? si el va zice nu! tu atunci ii zici asa... daca tu nu ai prietena si nici eu prieten ce-ai zice sa facem o combinatie?:X

funditahee heelove struck

| CpD_7817 a răspuns:

I-al undeva deoparte...intr-un parc pe o banca retrasa... stati acolo si vorbiti despre "voi" cand se ajunge la un punct mort unde niciunul nu zice nimic saruta-l. si sigur o sa te intrebe a doua zi ce a insemnat sarutul acela iar tu ii raspunzi spunandu-i ca vrei sa fi cu el.