| Maarriaaa a întrebat:

Cum caut o convorbire pe mess tinand cont ca am foarte multe? Vreau sa spun ca as vrea sa gasesc doar o anume convorbire cu o persoana si n-am rabdare sa dau "show recent message". Pot sa scriu undeva o anume replica si sa-mi dea convorbirea sau un alt mod exista?

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

Da. Intri pe Yahoo.com, te loghezi, intri pe mail, scrii o fraza din conversatia pe care o cauti in partea dreapta sus a paginii si dai search mail.

2 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......0-8146557/

mai departe te descurci tu :P