| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma comport cu un baiat in cazul in care da semne clare ca ma place, ma invita sa iesim, stam des de vorba, e foarte dragut cu mine dar!... am observat ca a inceput sa discute foarte amabil cu o colega (nu ca ar fi vorba de gelozie, pur si simplu as vrea sa inteleg care ar putea fi factorul care i-a schimbat comportamentul, in cazul in care inca nu am iesit impreuna ), si am observat ca zice una si nu se tine de cuvant (adica zice ca o sa ma sune si n-o face sau m-a invitat la intalnire dar fara sa concretizeze data, dupa aia nu mai intreaba de asta ). Vreau sa-si dea seama ca nu accept asa atitudine din partea lui si sa-l fac sa-si restabileasca interesul pentru mine. Pareri? Mi-ar fi placut sa ascult si parerile baietilor happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El este plecat la pescuit: daca pica ceva este bine, daca nu, schimba locul si incearca iarasi.

| RedDeath a răspuns:

Deci lasa-l in pace! Is destui baieti, nu iti complica viata cu unul aiurit!

| GreenBubble a răspuns:

thinking
E ceva gen : nu merge cu tine incerc cu cealata...
Incearca sa-l tratezi cu putina indiferenta, daca intr-adevar te place isi va schimba atitudinea, daca nu te va lasa impace. Mi se pare cel mai simplu.big grin

Take care!(^_^)

| Futhakari a răspuns:

Acestia sunt numiti vanatori de gagici si serios vb, vb cu tine ati zice ceva trece la alta, voi sunteti in dragostite de el apoi nu da semn de viata, e chestia ca i place sa vada cum suspini dupa el

| Geezgirl a răspuns:

Nu prea merita osteneala.