| caritas a întrebat:

Cum sa ma comport si despre ce sa discut cu o fata cu care nu m-am vazut de 13 ani(vecini de case, ea plecase din niste problema).rog seriozitate

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca voi de 13 ani nu v-ati vazut inseamna ca ai atata creier si atatea idei incat sa te descurci. daca nu stai prost cu socilizarea, te vei descurca

| h3r a răspuns:

Ah, ce bine ai crescut vecino.

| UngUrU777 a răspuns:

Pai comportate frumos cu ea! E debea venita deci no stresa prea mult!

| UtilizatorulN a răspuns:

Saluto si invit-o sa depanati amintiri la tine acasa la un suc. big grin Comporta-te normal, fi fericit, uimit ca o revezi si nu in ultimul rand, fi tu! big grin

| xXPandaXx a răspuns:

Pai apropriete usor de ea si fa-o sa-si dea seama ca va cunosteati de dinainte. Adica adui aminte de clipele petrecute impreuna sau ceva. Comporta-te frumos cu ea si ai grija de ea, adica daca o placi fii aproape de ea si fereste-o de probleme. Baftawinking