| Iana2205 a întrebat:

Hei TPU, sunt intr-o relatie destul de frumoasa, ne intelegem bine si avem sentimente unul pentru celalalt. Problema e urmatoarea, eu sunt mai timida si imi e greu sa ma exprim in general si el e genul care foarte usor da dintr-un subiect in altul.
Uneori e o liniste ciudata intre noi pentru ca ar trebui sa mai spun si eu cate ceva dar efectiv nu stiu ce as putea sa ii spun. Lucrurile banale si de baza care se discuta in general le-am vorbit de mai mult timp iar acum efectiv nu gasesc subiecte sa vorbesc cu el.
Tin mult la el si nu vreau ca din cauza asta sa ne pierdem. Suntem total diferiti la modul ca nu am avut deloc, contact pana sa incepem sa vorbim si prin asta ma refer la faptul ca nu avem super multe chestii comune.
Putin ajutor?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Futai cat mai mult sa fie

| Nemessys a răspuns:

Nu te gândești ca poate nu ești compatibila cu el dintr un anumit punct de vedere? Și dacă nu ai fi timida, tot nu ai avea ce sa vorbești cu el dacă pur și simplu nu aveți lucruri în comun.

Liniștea asta nu ar trebui sa va deranjeze pe niciunul dinte voi. E chiar frumos sa stați undeva, într un loc liniștit și în liniște deplina, fără sa spuneți nimic.

| wereyou a răspuns:

Există o carte pe internet cum să scapi de timidate citește-o eu am citit P. S sunt și articole pe net