| Licurici_1572 a întrebat:

Buna
sunt indragostita de un baiat pe care multe prietene de ale mele il plac. el m-a intrebat in urma cu cateva luni daca vreau sa fiu cu el si am zis ca nu. dar nu m-a intrebat personal ci prin o fata.
acum ce sa fac sa ii recastig din nou atentia.
chiar il plachappy

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Vorbeste cu acea fata, ca sa ii zica baiatului pe care il placi ca te-ai mai gandit si vrei sa fii cu el!
succes! sa ne spui ce a urmat love struck

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda, licurici love struck

| Andrei1496 a răspuns:

Pai daca chiar il placi ar trebui sa va intalniti sa vorbiti intre voi
inkearka sa ii spui ce simti si poate vei avea noroc

| adRiaNOO a răspuns:

Spune-i in fata...asa o sa vada ca chiar il vrei. poate ink tine la tine de at ...eu stiu sau are o simpatiebig grin funda?

| Licurici_1572 explică:

:Xa mershappy
alte metode.
dar a mers:X