| Pufuleţ16 a întrebat:

Totul se rezumă la o fată pe care oarecum o plac.De când a început vacanţa până acum o săptămână ne înţelegeam bine ( vorbeam zilnic, glumeam ) iar acum de-abia ce mai vorbim.
Ce să fac ca să îi recâştig atenţia?

2 răspunsuri:
| BeagleLover a răspuns:

Pai depinde. I-ai gresit cu ceva? AI suparat-o? Ieri glumeati, vorbeati iar azi brusc nu va mai cunoasteti? Nu prea inteleg... straight face

| Alexandr1457Antonia a răspuns:

Recastiga încrederea comunicarea este foarte important. Încearcă să vorbești cu ea, despre ceva interesant ceva ce ii place să facă. Pe scurt impresioneazo mult succeswinking