| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de timiditatea de a iesi cu o fata prin oras? O_O

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca vrei te ajut eu sa scapi de timiditatelove struck

| Prefersanu a răspuns:

Prietene infruntati frica incepi incet incet. Mai intai vb cu ea. Dupaia plimbari scurte dupa aia zici ca daca vine cu tien sa iei ceva.adica ceva mai mult dar nu cu orele. Dupaia ceva si mai lung gen sa va uitati prin magazine aiurea.Si dupa aia sa mergeti la masa unde stati si mai mult impreuna si aveti si timp sa vb.SI tot asa treptat zic eu.Altcumva,daca ai putea si brusc sa iti infrunti timiditatea asta ar fi perfect.Ideea e ca e doar o fata.Tu sti ca sunt mai multe femei decat barbati pe lumea asta? Asa ca, nu iti mai fie frica! Nu e ea cea care iti convine, NEXT, ca sunt destule!