| KirstenM a întrebat:

Cum sa va zic, deja de doua ori visez ca m-am imapacat cu fostul meu prieten sad dar noi la moment nu tinem deloc legatura! Oare ce inseamna dupa 2 ani de cind ni-am despartit,eu tot continui sa ma mai gindesc la el,, si sper sa ne imapacam sad

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

Te inteleg, e cumva prima oara cand te indragostesti cu adevarat de cineva? Si te'ai implicat pentru prima data mult si ai fost dezamagita?

5 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

E creierul tau care nu vrea sa accepte ca te'ai despartit de el. Asa mi s-a intamplat si mie, dar m-am mobilizat repede stiind ca nu poti continua viata asa. Trebuie sa te distrezi cu prietenii si sa lasi viata sa'si urmeze cursul. Nu a fost sa fii cu el, asta e, stiu ca e greu si nu trebuie sa speri la altul trebuie sa speri la prieteni buni si intelegatori si sa te bucuri de viata asta cat o mai ai pentru ca e foarte fragila si tu o irosesti gandindu'te la cineva care nu a fost in stare sa te tina langa el.
Sper sa te simti mai bine!

| KirstenM explică (pentru UninspiredName):

Da,asta si fac deodata asa credeam si eu,o perioda il uitasem cu totu', dar acum il visez des si visurile par asa de reale, eu singura ramin shocata de ceea ce s eintimpla nu-mi sta in fire, de obicei sint o persoana careia ii e paralel care nu crede in dragoste, dar in adincul sufletului, doamne crying dar visurile sint atit de reale incit nu le uit cu saptaminille...totul pare asa de real incit imi pare ca e realitate! crying( ce ma fac cum sa scap ca nu-mi sta-n fire, nu e genul meu, persoana care sa sufere, sai fie dor!

| UninspiredName a răspuns (pentru KirstenM):

Te inteleg, e cumva prima oara cand te indragostesti cu adevarat de cineva? Si te'ai implicat pentru prima data mult si ai fost dezamagita?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in dragoste fata de om, eu si multi alti spunem ca e trecatoare, dar ce sa zici... " Viata e un mare mister"