| fatamicutzasirautza a întrebat:

Cum scap de unu care ma tot urmareste? Vreau sa sufere ca alta data sa atie ca nu e nu.

10 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Vorbeste cu parintii. Daca te urmareste si ce? nu e ilegal sa urmaresti pe cineva, daca te-a agresat atunci e altceva si poti merge si la politie. Sau recurgi la amicii de cartier sa il bata.

| fatamicutzasirautza explică (pentru EnvyU):

1 la mana ma vrea si am zis nu si ma urmareste intruna. 2 la mana crezi ca nu as putea sa ii dau sub centura daca ma agreseaza?

| EnvyU a răspuns (pentru fatamicutzasirautza):

Pai si de unde era sa intelegem noi ca e un coleg din scoala, of of. In cazul asta problema e la el pentru ca pentru multi un NU e mai atractiv si daca tipu e dus cu pluta. incearca sa il ignori complet nici sa nu te uiti in directia lui. Pana la urma s-o plictisi, cred tongue

| wolder a răspuns:

Pai cum il poti face sa sufere?
il pui pe cineva sa-l bata, daca e in scl cu tine sa-i scada nota la purtare, sa-l certe directorul/ profesorii.

daca e in varsta si te urmareste pe strada mergi la politie.

| fatamicutzasirautza explică (pentru wolder):

Ma iubeste... ma refeream sa sufere enotional. Si pot sa il bat si singura. Nu mi-e frica sa dau in baieti

| Lumeaîn3D a răspuns:

Dacă te urmăreşte nu-i nimic straşnic, poate că te place happy.Dar dacă te numeşte urît sau ceva de genu atunci du-l la director, nimeni nu are voie să agreseze altă persoanăwinking

| fatamicutzasirautza explică (pentru Lumeaîn3D):

Prin rumreste la asta ma refeream(ma iubeste).

| SorinBvB a răspuns:

Spune-i GO FUCK Yourself And NEVER COME BACK

| fatamicutzasirautza explică (pentru SorinBvB):

E o varianta de luat in considerare. Dar vreau sa il unilesc rau. Gen sa il invit la suc cu niste prieteni si sa ii torn in cap un milkshake si sa ii zic ca nu imi place... dar asta e demodat. Dar cam la fel sa fie paguba as vrea.

| SorinBvB a răspuns (pentru fatamicutzasirautza):

Ce umilinta pune pe unu sa-i umfle ochii si o sa vezi ca nici nu o sa se mai uite la tine