| anonim_4396 a întrebat:

Cum se masturbeaza fetele?

14 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Folosesc vibratoare sau propiile degete pentru a induce placere in punctul G.
http://www.kudika.ro/......-faci.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu degetele.

| Azµre a răspuns:

Cele mai des întâlnite metode, dușul și degetele.

| WhatheWow a răspuns:

Ca baietii!; adica de cite ori simt nevoia!

| bloodandpride a răspuns:

Du-te dracu...

| Brâncuşi a răspuns (pentru bloodandpride):

S'o funnyhappy

| LNK a răspuns (pentru Brâncuşi):

Nici raspunsul tau prost "englezit" nu-i mai amuzant, sa stii.

| raulXXX a răspuns:

Cu un vibrator sau un castravete laughing

| Neinteresantul a răspuns:

Cu degetul in nas.

| LostYou a răspuns:

Cu orice poate incapea in vaginul lor.

| Banncoti a răspuns:

Poi o fata ca sa se excite si sa se simta bine, nu trebuie sa-ti bage degetele in vagin si nu stiu ce vibratoare, isi freaca pur si simplu clitorisul, no sa simti nimic la inceput dar cu cat te uiti mai mult la un film sau cu cat te exciti mai mult cu atat o sa ai niste sentimente de placere si excitare.Ca la baiat si noi baietii cand de masturbam la inceput e simplu tot dai si dai laughing, dar de la un timp iti vine sa dai mai repede pana ejaculezi. Sper ca ti-am fost de folos, daca mai ai nelamuriri lasa un mesaj! Salut!

| aiacareteinvata a răspuns:

K un crenvusti rolling on the floordar ai grija sa nu tii se rupa si sa ramana jumate in tine=)
acum serios: i'ati un vibratorbatting eyelashes! sau degetetelele! ca de'aia tii le'a dat dumnezeurolling on the floor

| Neinteresantul a răspuns (pentru aiacareteinvata):

Si cum e cu crenvustul? La tine s-a rupt? hahaha

| Illuminatic a răspuns:

Cu stalpul.