| VrRos05 a întrebat:

Cum se simte sexul intens?
Oricine are dreptul la părere, femei și bărbați.
Funda

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fantastic, nemaipomenit, senzational...

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Știu ca te miri, dar unii suntem trecuți de 21 ani și nu știm ce e sexul fiindcă femeile nu ne dau dreptul să știm.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Pai tu ti-ai facut-o cu mana ta, ca esti misogin, vorbind uracios despre femei, generalizand ca toate sunt curve de la 1-13 ani... nici un pic de respect pentru nici o femeie, deci cine vrei sa se uite la tine, cu asa vocabualar?
Tu primesti ce meriti in acest caz, karma iti da inapoi ceea ce tu oferi!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Nu ofer eu.
Fiecare face ce vrea, dar am dreptul la părere, părerea mea este ca de la 13 ani fetele în ziua de azi deja știu ce e bucuria

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Parerea ta este parerea unui misogin, care uraste femeile.

Vad ca tu continui sa jignesti si sa vorbesti urat despre fete si femei.

Chiar nu te-ai saturat?

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Întreabă tu fiecare fată la ce varsta și-a început viata de hau miau și toate o sa spună pana în 15 ani maxim, niciuna nu a trecut de 15 și majoritatea care n-o să zică fiindca cica e confidential" înseamnă că la 12-13 ani s au crăcănat în fața lui Ionuț de la cărămidă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Ti-am mai spus sa mai lasi naibii mentalitatea asta de misogin si uracios, si in special sa lasi fetitele in pace, ca esti obsedat cu ele.

Du-te in padure si plimba-te, fa ceva cu viata ta, dar nu aicomenta despre fetite si femei, ca numai porcarii scoti pe gura.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Normal ca sunt obsedat.Sunt la varsta în care vreau asta non stop încontinuu, fără oprire, vreo problema?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Problmea este doar gura ta rautacioasa si spurcata, care jigneste fetele si femeile, de aia nu agati nici una.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Din vorbele mele și vorbele tale putem extrage jignirea din partea

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Din vorbele mele și vorbele tale, putem extrage jignirea din partea ta.
"Gura mea spurcată"

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Mai baiete, ai gura spurcata fiindca aici, pe acest forum imprastii numai jigniri la fete si femei, cand spui ca toate sunt curve de la 12-13 ani.

| VrRos05 explică:

Oricine*

| Zeulfemeilor6969 a răspuns:

Ba, pentru mine se simte extraordinar, ca am si o marime buna si ajung unde nu ajung foarte multi baietii. deci extraordinar. mai ales la creampie!