| eugenmorari14_9219 a întrebat:

Cum se simte un om după prima lui relaţie sexuală cu persoana iubită?

9 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Daca acel om are mai putin de 18 ani, se simte vinovat laughing

| Johnny_3797 a răspuns:

Totul depinde ce fel de om, si ce el astepta de la aceasta relatie sexuala. Daca el este cu o iubita sau iubit atunci el primeste satisfactie pe un timp indelunga si un interes enorm ce va fi apoi, dar cela care asa pur si simplu o simtit doar satifactie dar pentru nu mult timphappy

| NoChanceForUs a răspuns:

Dezvirginat.

| DeEAஐ a răspuns:

Rupt!laughing

| Cosmin a răspuns:

Propabil este una dintre cele mai cretine intrebari pe ziua de azi, sincer!

| maria2003 a răspuns:

Ca in al 9-lea cerlaughing

| Nina_2526 a răspuns:

Mai vrea o data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ratat, acum incep problemele, altii mai fug dar e stupid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am simtit minunat, in extas, foarte satisfacuta si fericita.
Relatie cu persoana iubita, nu cu primul cu care mi-am inceput viata.