| Cazian a întrebat:

Cum știu ca o fata ma place? Vorbesc cu o fata de 2 săptămâni, ne-am întâlnit de 3 ori in ultimile zile. Am observat ca după fiecare întâlnire este tot mai interesată de mine, adică când vorbeam la început nu bagă emoji (gen inimi prostii din astea). Eu i-am zis ca o plac și am început sa o iubesc dar ea parca are o reținere. Ieri am făcut sex cu ea, nu știu eu văd ca ma place da parca are o reținere sa spună ceea ce simte fata de mine, ceva idei, trebuie sa ii las timp?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o filozofie intreagă, vezi aici pentru inceput

https://www.la-doi-pasi.ro/......erbal.html

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai făcut și sex. Ai nevoie de vorbe?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Deci te vezi cu o fata de doua saptamani, vorbiti, ati facut sex, dar nu stii daca te place...
Mare dilema.
Mergi la o ghicitoare.

| Cazian explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am formulat greșit dacă ma iubește?, dacă este îndrăgostită de mine

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Cazian):

Asta vezi in timp... Si se schimba in timp, in bine sau in rau.
Momentan e clar ca te-a validat. Fa-i zile frumoase, si vezi incotro te duce.

| Cazian explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mulțumesc mult de sfat.

| Goete a răspuns:

De placut te place, alta chestie e daca e sau nu indragostita.
Si poate place si pe altii, e normal

| Cazian explică (pentru Goete):

Pai asta as vrea sa știu dacă e îndrăgostită mai tare, ca de plăcut mi-am dat seama. Acum de plăcut pe altii nu știu, mi-a zis ca ea e fidela într-o relație și doar cu mine vorbește.

| Goete a răspuns (pentru Cazian):

Poate cu ceilalti nu vorbeste intre timp
Important e ca ea considera ca are o relatie cu tine - deci mai mult sau mai putin ii place de tine; in loc sa iti faci probleme de oare cat de mult, mai bine permire-ti sa fii fericit car e cu tine si ocupa-te de ea ca ii va place si mai mult de tine. Asta e parerea mea.

| vidia a răspuns:

Fiecare își exprimă sentimentele diferit, ai răbdare.