| Roxanaaaaaa a întrebat:

Cum te poti dezvirgina singura?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu un castravete, banana, bat, vibrator in forma de penis.

Abh
| Abh a răspuns:

De ce ti-ai dori asa ceva?

| push2gl a răspuns:

Bineinteles prin penetrare

| claudia_7744 a răspuns:

LOL chiar n-are cine altcineva? nu stiu mi se pare asta sub dimnitatea te de fem. dar daca ai vrea sa faci asta.nu stiu incearca si u cu degetu sau daca vrei ceva mai nebunesc ia-ti un vibrator vezi si u ce ieselaughing)

| Izma a răspuns:

Pwai. cu un tub de spray sau cu dusul rolling on the floor))))))))

| Yoana a răspuns:

Nu mai ai rabdare pana iti gasesti un baiat cu care s-o faci?rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un vibrator, dildo, deget, morcov, banana, dusul, si alte lucruri de forma pulei dorite

| Ella_5066 a răspuns:

Pai depinde poti cu orice de la fructe legume pana la jucarii din sex shop laughing))))))