| Mkeynes a întrebat:

Cum te poti indragosti de o persona intr-o luna de zile? Cum sa ai ghinionul asta?

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te poți în 5 minute.

| Freya1 a răspuns:

Te poti îndrăgosti la o primă vedere.Pentru ca poti fi atras fizic sau pur si simplu de atitudine lui/ei, nu e ghinion, asa functionam.

| Sofer a răspuns:

Chiar ca ghinion sa te îndrăgostești de o fata și ea nu.

| ShaOfHatred a răspuns:

Te poți îndrăgosti în 5 min, o lună încă e bine (((=

| alexalx1234 a răspuns:

E cea mai mare prostie să te îndrăgostești

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi vine greu sa cred că aia e dragoste.
Ești îndrăgostit de propriile fantezii nu neapărat de persoana aia, ca poate sa fie total altfel.
Este o combinație între atracție puternică și seducție pe măsură, plus tu nefiind de mult timp cu vreo persoană, rupt de l@ba. Îți dă creierul cu crush-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O luna nici nu e asa putin. Intr-o luna poti vorbi mult cu cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti indragosti chiar si intr-o secunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există nici îndrăgosteală la prima vedere, nici în intervalul menționat de tine. Mereu am crezut că oamenii confundă multe sentimente profunde cu entuziasmul care apare atunci când începi să cunoști o persoană, respectiv atracția respectivă, atât fizică cât și mentală.

So, good news!

| IoanaMihaela5267 a răspuns:

Nu e ghinion si nici noroc.Am momente cand ma indragostesc intr o saptamana, nu e ok...da asa sunt eu.Incearca sa eviti persoana aia daca vezi ca nu vrea nimic si gasesti o ocupatie(fa sport...iesi afara, distreaza te, etc)