| Karizma a întrebat:

Cum te simti atunci cand saruti pe ceva? Care este sentimentul si tot ce stiti despre asta:s

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Cand te simti emotionata,ca atunci cand esti pe scena sau asa,si ti.e rusine, sau cand primesti un cadou.si esti entuziasmata.:X:X
Fluturasi in stomaccc, inima bate tarelove struck

6 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Depinde cu cine ma sarut. Daca se intampla cu el ( love struck ) e absolut minunat si ceea ce simt nu explica in cuvinte, insa daca se intampla cu altcineva mi-e indiferent...ma simt de parca nu s-ar fi intamplat.

| Marius2011 a răspuns:

Poi este un sentiment placut nu se poate explica. te lasi purtat de val cum sar zice.totul vine de la sine.

| nimiiiiiic a răspuns:

Pai, daca tii la persoana respectiva, atunci sarutul va fi divin. Vei simti cu fluturasii iti joaca "sarba" in stomac. daca nu, va fi decat un sarut fad. fara nicio insemnatate. sper ca ti-am fost de folos

| jdbsg a răspuns:

Fluturi in stomac

| claudiu89 a răspuns:

Pe cineva? ii frumos sa saruti o persoana de care iti place, ii placut, are gust bun-dulceag, ajuta la preludiu laughing

| LaughOutLoud a răspuns:

E un fel de sentiment adanc si uneori iti doresti ca momentul sa nu se mai termine