| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati surprinde prietenul daca ati fi intr-o relatie la distanta?

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Cam 200 de km daca nu ma insel. nu sunt asa multi.600 pot numi multi. doar ca la varsta ta, nu e o idee buna sa faci asta.

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca e distanta mica, o vizita scurta de o zi

| Yoana3 a răspuns (pentru DNSK):

Distanta e mare. Eu chiar il iubesc, dar nu stiu cum sa ii demonstrez asta

| DNSK a răspuns (pentru Yoana3):

Cat de mare?

| Yoana3 a răspuns (pentru DNSK):

Eu suny din Alba Iulia si el din Harghita.

| DNSK a răspuns (pentru Yoana3):

Cam 200 de km daca nu ma insel. nu sunt asa multi.600 pot numi multi. doar ca la varsta ta, nu e o idee buna sa faci asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ii apari la usa lui, sa bati si sa-i sari in brate. Cel putin eu asa as face si mi s-ar parea special. Sau sa-i dai mesaj " In 30 minute ajung la tine."

In orice caz, cum ai zis ca nu poti asta din cauza distantei ..desi mi s-ar parea ok sa va si vedeti totusi. Poti sa-i trimiti scrisori, sa faci videoclipuri, poze cu dedicatii. Poti sa ii zici ceva intr-un video nu sa-i dai mesaj, ce simti sau ca iti e dor de el. Chestii de genul. Mici cadouri. happy

| RobertFHC a răspuns:

M-as duce acasa la prietena mea si as asteapta-o toata ziua, daca stiu ca e plecata undeva.

| Solitude15 a răspuns:

I-as trimite o scrisoare sau un cadou prin posta sau cel mai simplu pur si simplu i-as scrie cit de mult il iubesc

| baTTLe4uTr a răspuns:

Pe prietenul meu cu care sunt intr-o relatie de prietenie dar nu tocmai la distanta l-as surprinde trimitandu-i o poza cu prietena lui in timp ce-mi face... freaza! Cu siguranta va ramane surprins.

| WhiteCheetah a răspuns:

I-as trimite un mesaj cu te iubeschappy