| belanelu123 a întrebat:

Cum vă simțiți când știți că bărbatul pe care îl placi, place alta fata?!

Răspuns Câştigător
| zeulsezului1990 a răspuns:

La fel de prost ca atunci cand vad ca cineva pune virgula intre subiect si predicat

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La fel ca cand vad eu fata de care imi place cu altul, multa tristete, frustrare etc

| minrest a răspuns:

Te simti dickblocked, desigur.

| PersonajFictiv a răspuns:

" A iubi inseamna a imparti, nu a detine
A poseda pe cineva e doar dragoste de sine
Unde-ai fost, cu cine, cat ai stat, de ce nu m-ai sunat?
Ce pacat ca nu m-asculti s-auzi ce iti raspund cand tac
Cand ma simt interogat ca la politie
A iubi inseamna libertate, nu inchizie "
-Rappa

Intelege asta si o sa dispara gelozia.

| GoldenZenith a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Hey, little f., a dat filozofia in tine?
Sunt impresionata. thinking

Eu i-aș calca puțin cu mașina pe amândoi. day dreaming

| PersonajFictiv a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pai nu e dragoste, e egoism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rănită, dar este alegerea lui. Nu poți cere cuiva să te placă din simplu motiv că tu-l placi. Să placi/ iubești pe cineva este ceva involuntar. Inima alege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezamagita ca nu si-a dat seama ca eu eram mai potrivita, dar astept sa-i vina mintea la cap.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de unde esti asa sigura ca tu ai fi mai potrivita? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intuitia nu ma insala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna asta!

| LumiBo a răspuns:

Suparata pe mine, nervoasa, plangacioasa, suparata pe ai mei ca nu m-au facut mai frumoasa, intr-un cuvant, siderata. Ma supar tare dar nu renunt. Asta ar trebui sa te ambitioneze catre un ideal de perfectizare al tau. Incearca sa fii mai buna in fiecare zi, facand ceva pentru tine

| Stounos a răspuns:

Simt ca ar trebui sa ma reapuc de **** talpa sau metin acum depinde