| belanelu123 a întrebat:

Cum vă simțiți când știți că bărbatul pe care îl placi, place alta fata?!

Răspuns Câştigător
| zeulsezului1990 a răspuns:

La fel de prost ca atunci cand vad ca cineva pune virgula intre subiect si predicat

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rănită, dar este alegerea lui. Nu poți cere cuiva să te placă din simplu motiv că tu-l placi. Să placi/ iubești pe cineva este ceva involuntar. Inima alege.

| RAY a răspuns:

La fel ca cand vad eu fata de care imi place cu altul, multa tristete, frustrare etc

| PersonajFictiv a răspuns:

" A iubi inseamna a imparti, nu a detine
A poseda pe cineva e doar dragoste de sine
Unde-ai fost, cu cine, cat ai stat, de ce nu m-ai sunat?
Ce pacat ca nu m-asculti s-auzi ce iti raspund cand tac
Cand ma simt interogat ca la politie
A iubi inseamna libertate, nu inchizie "
-Rappa

Intelege asta si o sa dispara gelozia.

| minrest a răspuns:

Te simti dickblocked, desigur.

| LumiBo a răspuns:

Suparata pe mine, nervoasa, plangacioasa, suparata pe ai mei ca nu m-au facut mai frumoasa, intr-un cuvant, siderata. Ma supar tare dar nu renunt. Asta ar trebui sa te ambitioneze catre un ideal de perfectizare al tau. Incearca sa fii mai buna in fiecare zi, facand ceva pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezamagita ca nu si-a dat seama ca eu eram mai potrivita, dar astept sa-i vina mintea la cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de unde esti asa sigura ca tu ai fi mai potrivita? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intuitia nu ma insala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna asta!

| GoldenZenith a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Hey, little f., a dat filozofia in tine?
Sunt impresionata. thinking

Eu i-aș calca puțin cu mașina pe amândoi. day dreaming

| PersonajFictiv a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pai nu e dragoste, e egoism.

| Stounos a răspuns:

Simt ca ar trebui sa ma reapuc de **** talpa sau metin acum depinde