| Cristyn a întrebat:

Cum vedeti lumea, fara existenta femeii in ea?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mai calmă şi ar progresa de 3 ori mai repede!
""Fara o femeie un barbat nu e in stare de nimica, pusi." - Hai să mori tu?!
Sir Isaac Newton, Nicolae Teslea (Nikola Tesla - cunoscut publicului), Nicolae Vasilescu Karpan(inventatorul perpetuum mobilae),... mai vrei?
Nu, nu ne descurcăm fără femei.
Da, n-am putea procrea dar sigur am trăi mai mult!
Oricum, Flav are dreptate, rău cu rău, dar mult mai rău fără rău.
La fel cum o lume fără bărbaţi ar regresa instantaneu până în Evul Mediu, la fel şi o lume fără femei ar avea multe dezavantaje.
Cât priveşte că ar fi mai bine într-un fel sau altul, e stupid. De ce?! Pentru că nici femeile nu pot procrea singurehee hee!
Hai salut!

37 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Femeile sunt un rau necesarwinking

| Flav a răspuns:

Rau cu rau, dar mai rau fara de rau.

Elianna
| Elianna a răspuns:

N-ar mai fi, ca barbatii nu procreaza!

| NickiMinaj a răspuns:

Pai si-ar scoate ochii batandu-se pe Fernando de la Caransebes, daca e sa vorbim de-a dreptu'.
Nu inteleg ce e cu exemplele de barbati de "succes". Au fost calugari budisti, cumva? Exista si f multe femei inteligente, chiar si romancewinking O sa zic doar Ana Aslan.

| baru a răspuns:

Salut. Foarte bine. Asa se spune: Daca vrei sa ai necazuri, du-te dupa o femeie. Toate razboaiele, tot din cauza femeilor, sau produs. Deci, femeia este un rau necesar. Bine in nici un caz nu. Te rog sa nu te superi, dar asta este realitate. Daca nu ar fi vorba de sex, totul ar fi bine fara femei. Pa

| clauss a răspuns:

Fara femei, ar fi frumoasa, nu ar mai avea cine sa ne cicaleasca, sa ne certe, ne am uita numai la meciuri fara sa tipe la noi, ar fi interesanta si nu ne am plictisi, pe cand voi daca ati fi singure numai paruiala, cearta, barfe

| lplostonyou a răspuns:

Exact asa cum o vezi tu fara barbatihappy

| Alex0194 a răspuns:

Baru ai dreptate un pic. Dar gandeste-te atunci ce rost ar mai avea viata? Care ar mai fi distractia, pe cine am mai iubi? dupa cine ne-am mai intoarce pe strada sa admiram? Ce sa mai zic ca populatia lumii s-ar duce naibii in cateva decenii... fiecare si barbatul si femeia au un rol la fel de imprtant in viata si n-ar putea exista nici care fara celalalt.

| andradat a răspuns:

Noi mimam orgasmul cand ei nu sunt in stare si cand sunt in stare, avem parte de un ograsm multipluhee hee noua ni se rupe himenul si ne doare prima oara, noi plangem din dragoste, noi ne epilam pe peste tot pentru a fi mai frumoase pentru ei, noi trebuie sa suportam stopul in fiecare luna timp de 7 zile, noi ne machiam noi ne facem unghiile noi ne intindem parul zi de zi pentru ei, NOI suportam durere de gradul 3 adica nasterea pe cand ei la durere de gradul 2 cedeaza, noi ne putem concentra la mai multe lucruri deodata. Noi traim mai intens totul si mult mai fain. Hai pe bune, ei de ce sunt in stare?
Fara o femeie un barbat nu e in stare de nimica, pusi.hee hee

Si ah da, stiu ca si unii baieti se epileaza, dar aia stim noi cum sunt numiti.hee hee ceau

| andradat a răspuns:

Pentru baru: Nu te supara da daca numai la sex te gandesti, oricand te asteapta un baiat sa ti'o dea sau caruia sa i'o dai in popo. Gandeste'te, barbatii nu au celuliiitaa scarboasa ca feteleeee deci e mai tentant. laughing)

| Miauti a răspuns:

La fel cum vad, o lume fara barbatii in ea.

Chestia asta am vazut-o la tv la Limita Imposibilului, unde numai femeile exista deoarece, barbati au fost expusi la un virus. Iar cei scapati au fost trimisi sa fie inghetati.
Chestie este ca o data cu disparitia barbatilor nu mai existau razboaie.

Eeee daca nu sunt femei nu exista sex! mancare gatita, iubire, masini tamponate... o lume perfecta

Stefan
| Stefan a răspuns:

Femeia este ceva nelipsit din lumea inconjuratoare, fara ea viata nu ar putea continua pe aceasta planeta.

| Pedala a răspuns:

Nici o problema! il avem pe Naomi! sau o avem?

| DEBrown a răspuns:

Iti sugerez sa asculti asta si aflii :D

http://www.youtube.com/watch?v=_1u-P2qSs7w

| viatadecacatt a răspuns:

Pai cum s-ar mai inmulti "specimenele" astea de barbatilaughing? Ca doar nu or ramane gravizi.

| pwp a răspuns:

Pai nu ar mai fi, peste aproximativ 70 de ani, deoarece barbatii nu procreaza

| BruneTTe a răspuns:

Poate "vedeti"... si oricum e o intrebare pentru baieti deci am plecatlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Cristyn explică:

Pentru. adolescentulbig grin Lume nu ar putea functiona fara barbati sau fara femei.Si sa-ti raspund la intrebare, lumea fara barbati ar fi una plina de lesbiene cu vibratoare in geanta.Deci atat FEMEIA cat si BARBATUL au nevoie unul de altul in toate.

| Cristyn explică:

Cine a dat funda asta, ca eu nu am dato!

| ronin33dan a răspuns:

Superba! laughing Cu fertilizare in vitro, fara telenuvele, cu femei create special pentru a sti sa utilizeze o masina de spalat, sa stie unde-i bucataria, sa cunoasca utilizarea cartofilor si cartilor de bucate, sa stie sa fie cur... a in pat, sa fie o doamna in oras, si sa nu stie sa foloseasca telecomanda unui tv. cam asta ar fi in prima faza, apoi cateva retusuri pe parcurs. Si baietii stiga...eeee!

| Adolescentul a răspuns:

Nu doresc fundita nu doresc nmc! Dar eu te pot intreba in felul urmatorhappy DAR u cum vezi lumea fara, existenta barbatului?happy Dupa care am sa-ti spun cum o lume fara femeiihappy Cum si noi simtim dorinta placerea unei fete asa si voi doriti la fel de mult aceeasi placere atractie unui baiat! Deci tongue si noi cat si voi o vedem la fel URATA!

| RoxannaST a răspuns:

Nu o vad!

| PhaseMorphXR a răspuns:

"Fara o femeie un barbat nu e in stare de nimica, pusi."
hehe, go go feminism laughing

De fapt s-a cam demonstrat de ce e in stare un barbat fara femeie... Sir Isaac Newton e un exemplu. Pe el nu l-a prea "distras" nimic o buna parte din viata daca nu chiar toata.

Yep categoric de nimic nu suntem in stare laughing

| PhaseMorphXR a răspuns:

"Sir Isaac Newton, Nicolae Teslea (Nikola Tesla - cunoscut publicului), Nicolae Vasilescu Karpan(inventatorul perpetuum mobilae),... mai vrei?"

Cel mai recent caz: Grigori Perelman... matematician rus celibatar ce a spart acum cateva luni limitele Geometriei Topologice, avansand matematica si fizica spre noi areale... pusi

| VIPER a răspuns:

Fara femei! FARA FETE ar fi un paradis dar fara FEMEI ar fi un iad

| foreverANDaDAY a răspuns:

In lume trebuie sa existe si femeia si barbatul altfel nu ar mai exista viata

| Nimeni_2549 a răspuns:

Nuuuu I don't want to see aia nu ar mai fi lumelaughing

| Hathor a răspuns:

O lume plina de GAY!