| Amazing2011 a întrebat:

Cum vi se pare dacă un băiat e virgin la vârsta de 25 de ani.Cum ai reactiona că fată dacă ai afla asta?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cum e ca om... dacă pur și simplu e genu de om cu principii care n-a cunoscut pe nimeni special până atunci și nu vrea să grăbească pasu nu m-ar deranja. Altfel... mi-aș pune niște întrebări, ce are de alte fete nu l-au vrut

| Andreeush a răspuns:

Virginitatea nu e niciodată o povară.
Înseamnă că este un băiat cuminte, care nu își bate joc de fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-aș face cruce.

| Clytia a răspuns:

Nu mi se pare ceva deplasat, ba din contră. Mai bine așa decât un destrăbălat.

| CosminCD a răspuns:

Stai, frate, linistit! In viata conteaza alte lucruri decat daca esti sau nu virgin la 25 de ani. In viata asta conteaza sa fii om, sa ai bun-simt, sa stii sa vorbesti corect si frumos cu ceilalti. O fata va aprecia un om curat si `neatins` de alte aventuri. Cand vei gasi fata cu care doresti sa traiesti pana la sfarsit, atunci darul tau pentru ea (si invers) va fi puritatea ta. Restul...sunt vorbe si fapte fara sens. Sa ai o zi buna!

| andiceasu95 a răspuns:

Nu e ceva wow, daca as fi fost fata l-as fi dezvirginat

| AEWPenta a răspuns:

Depinde si de fete, eu unul am avut ghinion ca niciuna sa ma doreasca asa si uite asa am ajuns la"kurwe" laughing)).

| Tipaccupisici a răspuns:

Nu.i ceva wow
E de respectat
Reactia fetei depinde de ea si ar fi 2 cazuri
1. Daca e virgina
Nu cred ca ar avea probleme sau asa ceva, dar ar trebui sa o faceti impreuna
2. Daca nu e virgina
Te.ar dezvirgina apoi i.ar placea de tine si ati ramane impreuna

| Beatricequlish a răspuns:

Aș fii mândră de el

| Amazing2011 explică (pentru Beatricequlish):

Mi.a placut mult raspunsul tău!

| ValP a răspuns:

Eu una as fi foarte mandra de asta, rar mai gasesti asa ceva. Sunt de parere ca cel mai corect este sa te pastrezi doar pentru persoana potrivita, nu sa te arunci la orice ocazie. Eu am avut ocazii sa intalnesc baieti, dar ei doreau doar "acel lucru", mi s-a parut de prost gust din partea lor. Chiar ma bucur ca mai exista asemenea baieti.

| ValP a răspuns:

Bună, Amazing2011, sa schimbi setările sa poți primi mesaje de la toți utilizatorii, ca nu se poate trimite mesaj.

| Anonim1234321A a răspuns:

Tie, cum ti se pare ca o fata sa fie virgina la varsta de 25 de ani?

| Amazing2011 explică (pentru Anonim1234321A):

Imposibil! Recunosc am avut ocazia...dar nu am acceptat ..pentru ca nu o iubeam!