| fugera a întrebat:

virgin la 24 de ani. cum ati reactiona daca un baiat v-ar spune asta? multumesc

11 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Compasiune.

| poliku a răspuns:

Nici cum, nu exista o regula ca trebuie sa fi virgin sau nu. Daca eu vreau stau virgin si pana la 80 de ani sa vad daca are tupeu careva sa zica cevawinking

Răspuns utilizator avertizat
| BonneLess a răspuns:

Tu si alea care la 70 de ani vor sa le spui "domnisoare".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea as crede, dar este ok in rest.Nu e nimic rauhappy

| NnDWtf a răspuns:

Habar nu am, dar nu as rade (daca as fi fata) ca o sa se simta prost.

| crash15 a răspuns:

As fi placut impresionata. Cred ca esti chiar un tip OK si care se tine de ce a invatat acasa, in ciuda societatii de azi. Imi place de tine, rebelulewinking

| anastasia9 a răspuns:

Nu trebuie sa radem..eu sunt fata si eu as aprecia foarte multtt chestia asta adica as simti ca chiar sunt unica din viata lui si ultima ..eu as aprecia nu te rusina ca nu ai de ce, cum baieti vor fete cuminti, asa vrem si noikiss

| fugera explică (pentru anastasia9):

Da. tu ai aprecia acest lucru pentru ca esti matura (indraznesc sa spun ca ai peste 27-28 de ani), si deja sti ce rei da la viata sti ce vrei sa faci si vezi altfel lucrurile. dar fete ca tine nu se mai gasesc asa usor, fete care sa aprecieze ce au langa ele. si daca ea nu stie sa aprecieze poate va rade si ma va face sa ma simt prost. iar cum in ziua de azi sunt putini adolescenti care trec de 18 ani virgini...probabil sti si tu cum merg lucrurile.

| Gαηαmα a răspuns (pentru fugera):

Pai gaseste fata care sa nu rada big grin,daca tot ai stat atat,daca ai incredere in ea si tine la tine,de ce sa rada?
Sa fie mandra(in sensul bun) adica sa aprecieze astahappy
Da,adevarul asta este,ca fetele din ziua de azi...
Sa sti ca cunosc o fata care a avut un prieten cateva saptamani,dar el era asa prea perfect,cumninte,cu capul pe umeri,tinea la ea mult,se vedea pe el,era crescut bine,era om,dar ea nu, a vrut unul mai smecher, adica nu ca a vrut neaparat, dar zicea ca o plictiseste si si-a facut alt prieten(asa mai smecherel), care a avut mai multe prietene de la 16 ani, adica relatii, si a fost primul barbat din viata ei si acum nu prea o mai apreciaza, a iesit o data cu alta fata si tot asa si au trecut prin multe si stie ca pe ea o deranjeaza niste chestii si tot face si ea simte uneori ca nu ii pasa si ca s-a daruit lui, acum ea se gandeste uneori la acel baiat cuminte si spune ca acela in primul rand el nici nu ii cerea nimic pana la 18 ani, ea e asa, vrea doar un barbat si se teme sa nu se desparta si se gandeste ca cu acel baiat nu avea aceasta teama daca era.Ti-am povestit asabig grin, ca am vazut ca esti mai de treabahappy. Succes!

| anastasia9 a răspuns (pentru fugera):

Eu iti dau cuvantul meu de onoare ca sunt virgina si am 18 ani si as aprecia enorm daca si prietenul meu este..acum ramane de vazut. dar eu apreciez foarte mult chestia asta parerea mea