| andy_3447 a întrebat:

Daca ai nascut odata stiind ca iti apar greturile la 6 saptamani, la urmatoarele sarcini pot aparea mai repede de 6 saptamani greturile sau nu?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, fiecare sarcina e absolut diferita. Dar nu apar mai repede de 3-4 saptamani (as zice mai degraba 4).

Abh
| Abh a răspuns:

Da, pot aparea de la4 sptamani sau poti sa nu le ai deloc. Fiecare sarcina e diferita, asa cum si fratii vor fi diferiti. Nici un copil nu va semana cu celalalt.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Da, bineinteles. Nicio sarcina nu seamana cu cealalta. Sunt sarcini care nu prezinta deloc simptome. Alte sarcini au efect asupra organismului mamei chiar pana in momentul nasterii. Greturile pot apare chiar si la cateva zile. Acceseaza link-ul:
http://www.mamica.ro/sarcina/semnele-ce-prevestesc-sarcina.html

mira
| mira a răspuns:

Da, sarcinile difera de la una la alta.