| DavidProGamer a întrebat:

Daca am 12 ani si sunt nascut spre sfarsitul anului si sunt scund. Marimea penisului meu este de 10 cm in erectie e bine. Am intrebat asta pentru ca la scoala doar pentru ca sunt scund si doar pentru ca abia a inceput pubertatea la mine multi din clasa imi zic puta mica si eu le zic daca eu am puta ei nu nu ai deloc si imi iau bataie. Pana la urma vreau sa ma lamuresc.

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Are timp să crească. Eşti încă foarte micuţ.

| Emilian65 a răspuns:

La vârsta ta, penisul are dimensiuni normale.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru anisorii tai, cuculetul este perfect dezvoltat. Oricum mai creste pana la 16 ani.

| lusyniuu a răspuns:

Nu baga răutățile asta in seama. ai timp sa te dezvolti si nu este ceva anormal la mărimea ta. totusi trebuie sa te ocupi de faza cu bătaia de joc. nu merita sa rada de tine din orice