| Nome145 a întrebat:

Hey,am întâlnit un tip cu un an mai mic și am ne-am mai întâlnit la concursuri dar nu am vorbit deloc până să vină el la mine să mă întrebe anumite chestii eu evitându-l, mi-a întrebat colegele unde stau si altele, după m-a invitat la ștrand si la sfarsitul conversației mi-a spus mai lasă-mă cu strandul tău, iar acum cum am început școala, m-a întrebat ce clasa sunt, eu evitându-l. Recunosc ca mi-e drag de el dar vreau ceva serios, voi ce ati face?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copilarii... ignora-l daca nu-ti place de el.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Violleta2022):

Tocmai ti-a spus că-l place

| Violleta2022 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Nici ea nu stie ce vrea, fiindca ba spune ca-l evita, ba spune ca-l place, iar ceav serios cu el este imposibil la anisrorii astia, ca nu se insoara nimeni de la 14-15 anisori.
Astea sunt copilarii!

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Violleta2022):

Normal că-i copilarie.
Fi adult, răspunde-i la întrebare

| DeMicUnCălător a răspuns:

Fi deschisă, fi vulnerabilă.
Doar așa vei cunoaște adevarata dragoste