| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca am facut sex neprotejat dar, am introdus penisul doar de 2 ori si si atunci doar putin poate sa ramana însărcinată? Nu am ejaculat in ea sau asa, dar am ejaculat cu câteva ore înainte însă am urinat intre timp. Poate sa ramana însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fara sa spui nimic in privinta momentului in care a avut loc joaca voastra de-a sexul, nu se poate da un raspuns sigur si corect. In acel moment prietena ta a fost in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual sau intr-o alta zi din afara perioadei fertile?
Doar cunoscand acest aspect. se poate oferi un raspuns care sa fie formulat in deplina cunostinta a situatiei existente si a posibilitatii de a se putea forma sau nu sarcina. Pentru a fi corect informat, trebuie sa stii ca sarcina poate lua nastere numai daca femeia este IN perioada fertila a ciclului menstrual si doar daca sperma ajunge in vagin in una din cele 4-5 zile fertile. In toate celelalte zile ale oricarui ciclu menstrual formarea sarcinii este IMPOSIBILA chiar si daca sperma este ejaculata in vagin. Sanatate!

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

Ciclul ii venea în data de 11 cam asa însă luna trecută i-a venit în 6 și contactul nostru a fost in data de 16

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

Ciclul i-a venit în data de 6 iar noi am facut in data de 16, pana acum ciclul ii venea cam in 10-11

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Posibilitate exista chiar daca este foarte mica.
cine naiba face sex si o baga de 2 ori happy