| unspokenn a întrebat:

Hei,TPU! Poate pare o intrebare mai penibila,dar as vrea foarte mult sa primesc un raspuns. Daca am facut sex anal cu prietenul,dupa care el a ejaculat,si-a sters bine penisul si mai tarziu si a urinat, exista sanse sa mai fi ramas spermatozoizi? Ptr ca dupa asta mi l-a introdus in vagin,si oricat de stupid nu ar parea, mi-e frica sa nu fi ramas insarcinata sad Cat de mari sunt sansele? sad

9 răspunsuri:
| alexandru04 a răspuns:

Mereu exista șanse dacă nu folosești metode de contracepție. încearcă pastile dacă nu vrei altceva..depinde și de câți ani ai.

| Emilian65 a răspuns:

În condițiile prezentate de tine, și nu poți fi gravidă.

| Sofer a răspuns:

Deloc șanse.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă spui că a urinat, spematozoizi au fost eliminaţi, deci nu mai sunt şanse.Succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
| BryBard a răspuns:

Nule,in timp ce s-a usurat, spermatozoizii de pe "canal" au fost eliminati prin jet, e imposibil sa mai fi ramas ceva, stai linistita ca e imposibil sa fi insarcinata.

| 2007teen a răspuns:

Spermatozoizii in contact cu aerul mor. Cea mai sanatoasa metoda de protectie, si impotriva sarcinii nedorite si a bolilor cu transmitere sexuala este prezervativul.
Next time, remember this!

| Ggtx_Robert_2001 a răspuns:

Sansele sunt nule