| i.love.me a întrebat:

Daca am facut sex oral pot ramane insarcinata?sad

63 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Esti chiar.rolling on the floor Da poti ramane insarcinata. Si cu furtunul de la dus! Si cu periuta de dinti! Te-ai prins?!

| di@n@ a răspuns:

Am ras de ma doare burta, Doamne mare este gradina Ta.

| Ana a răspuns:

Cu siguranta straight face vezi ca iese copilu' pe gura laughing

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Am auzit intrebarea asta de milioane de ori, incat imi vine sa radlaughing... fetelor voi nu ganditi atunci cand puneti o intrebare?

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Te stiam mai '. ce e cu intrebare astahappy, Ori e la ''misto ''ori.ma rog NU ramai insarcinata!

| M@dy a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata...laughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata. Insarcinata poti ramane numai daca sperma ajunge cumva in vaginul tau, adica daca partenerul ejaculeaza in vagin sau in imediata lui apropiere (pe vulva).

| adi4ever a răspuns:

Da poti ramanelaughing cand iti va iesi copilu 1 picior va iesi prin gura alt piciorpe cur mainile prin tate capul prin ochi si corpul prin ****laughinglaughing

| Cryssy a răspuns:

Nu. Nu ramai insarcinata. Stai linistita. Dar am un sfat. straight face Informeaza-te si tu inainte de a face ceva. Presupun ca ti-ai inceput viata sexuala de curand. Dar am niste intrebari la care nu trebuie sa imi raspunzi mie, ci sa iti raspunzi tie. Tu esti sigura ca te-ai informat cum trebuie inainte? Stii care sunt riscurile? Stii ce boli pot aparea? Stii exact cum poti sa te protejezi impotriva acestor boli? Imi pare rau daca te-am suparat cu acest raspuns. Dar. incerc sa te faci sa te gandesti mai bine, macar de acum inainte.

| Seline a răspuns:

Daaa... fa-ti repede un test

| Sara2 a răspuns:

Stai linistita ca nu esti insarcinata

| myha a răspuns:

Lool?laughing
atunci bebele pe unde o sa iti iasa? prin gura?laughing

| trolololforever14 a răspuns:

N-o sa ramai insarcinata n-ai cum doar daca faceai sex...sex orar n-are nicio legatura cu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ramai. trebuie sa cumperi scutece de acum

| NoNameToday a răspuns:

Tu ai cumva 7 ani? Poate ca si o copila de 7 ani ar stii.Ma rog.oh go on

| pelu a răspuns:

Nu ai cum happy Stai flex. respira adanc daca nu cumva ai vrut sa tragi o gluma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citi ani ai fetitzo de pui asemenea intrebari? esti cumva la gradinita?

| cybelle a răspuns:

Din cate stiu eu... nu prea poti
dar daca totusi ramai... anunta-ne si pe noi... ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! te asigur!

| pofolete16 a răspuns:

Copilu' se dezvolta in uter...cum truda crezi ca ajunge sperma din gura in uter?rolling on the floor)))

| Paris a răspuns:

DA! Logic! Si vezi ca exista un mare risc sa faci cateva 10 copilasi o data! Este cea mai periculoasa sarcina, cea din sex oral! De ce nu te-ai protejat? Offffffff rolling on the floor

| myrazvy a răspuns:

Wow normal ca da, ce nu ti s-a umflat maseaua pana acum?
Daca totusi nu ramai gravida, incearca data viitoare sa sugi 3 p*le de odata, poate reusesti

| luminita_6533 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca faci sex oral, chiar daca intrebarea pare amuzanta sunt multe persoane care poate chiar nu stiu, asa ca este bine sa te informezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca inainte sa faci chestia asta ar fi trebuit sa te informezi... E penibil sa intrebi lucruri de genul asta dupa ce ai facut-o deja. Denota ca esti pur si simplu o ignoranta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o gluma?!laughingEsti cumva bebe?!laughing

| anna_5786 a răspuns:

Uneori raman uimita ce intrebari vad pe site asta. si ma gandesc oare sunt chiar asa multe persoane care nu au ce face acasa, se plictisesc si incep sa scrie intrebari aici?! serios. nu va mai bateti joc de site si numai va faceti de ras singuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinatahappy
ia gandeste`te putin, logic vorbind, pentru a putea ramane trebuie ca spermatozoidul sa fie fecundat si sa ajunga la ovare...deci gura nu are nici o legatura cu aparatul reproducatorhappy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca faci sex oral, draga mea.
ramai insarcinata doar in urma unui contact sexual neprotejat. si iti dau un sfat: pune mana pe o carte de anatomie si lasa sexul ca te-a prostit de tot se vede laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor`. Cum sa ramai insarcinata daca ai facut sex oral`Doamne. nu ma lasa`! ce intrebare laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamnestraight face