| Nikcoletta a întrebat:

Daca am ieşit 2 saptamâni cu un baiat şi am dormit cu el ce a fost pentru mine iubit sau prieten?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Important e ceea ce simti tu ca ti-a fost, nu ce-ti spun altii.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ati facut sex?

| Violleta2022 a răspuns:

Amic/ prieten cu beneficii!

| J0B0MAT a răspuns:

Best friends forevaa

| Lukasssz a răspuns:

A fost o simpla aventura, simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nici tu nu ști de unde sa știm noi?laughing Dacă nu te mai cauta, doar te-o folosit, ce nu îți e clar? Ai fost o aventura pentru el. Dacă îți era iubit nu mai ajungeai sa pui întrebarea asta aici, știai deja cum e situația; te suna, era interesat de tine, ii era dor de tine, te chema la el, și asa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce mod ai dormit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fwb! Te pup!

| gogugogugogu a răspuns:

Doar dormit?

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Prieten cu beneficii daca a dat si o buca

| Enea_Tomita_1996 a răspuns:

Sot