| mihaialbert2001 a întrebat:

Daca aprietena mea vine si ma atinge in locuri unde ma excit, ce inseamna? Vreau cele mai explicite raspunsuri, dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Normal ca asta vrea. mangaieo sarut-o si incepeti distractia.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea chestie de adulti

| Emilian65 a răspuns:

Vrea sa o atingi si tu in locurile sensibile ca sa se excite si ea.

| Andreeush a răspuns:

Evident, altfel nu te-ar atinge în acele zone.

| Popescu_Elena_1976 a răspuns:

Că vrea să o f*ţi. E şi reu de dedus happy. Sau tu crezi că îţi dă de înţeles că vrea să dezbateţi stilul liric al secolului XVII?