| mirelushhh a întrebat:

Daca ati afla ca fiul vostru (in varsta de numai 16 ani ) este homosexual, cum ati reactiona?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-cel-opus/

| VadTot a răspuns:

Pai in primul Rand L as Baga intr o lunga sedinta intre patru ochi de lunga durata. si as incerca sa aflu ce la influentat sa incline spre aceasta...pe urma as incerca sa ma inteleg pe mine ca fiul meu nu este ca majoritatea...si apoi Dumneze cu milalaughing

| OnlineZ a răspuns:

Bv fiule ...esti cel mai tare, decat cu o femeie pe cap mai bine cu 5 barbati.laughing)As discuta cu el i-as spune ca nu este tocmai frumos, lumea se uita ciudat si vorbeste mult...dar daca asta e orientarea lui ce sa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:o as ramane cu gura cascata si as vorbii cu el sa vad de ce e homosexual! de ce intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as bucura fiindca a reusit sa se accepte pe el insusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as castra sau l-as intreba daca e femeia in relatiie...nu serios acum mi-e sincer mi se pare ciudat sad femeile sunt o comoara si trebuie pretuite si au tot ce ne trebuie noua pe langa asa logic ce l-ar atrage pe el un barbat nah nu stiu asta e parerea mea femeia:X dar na daca el e atras de barbatii n-ai ce-i face bucrate ca nu e emo sau satanist bafta o discutie de lunga durata cu el ar fi foarte bine venita

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

În nici un caz într-un mod pozitiv.

Răspuns utilizator avertizat
| negat1ve a răspuns:

Nu stiu nu m-am gandit niciodata la asta si nici nu vreau sa ma gandesc! In mod clar as face tot posibilul sa-l aduc pe calea cea buna! As incerca cu vorba, cu psihologi, i-as aduce si cate o fata in fiecare zi numai sa NU!

| yAdrian a răspuns:

Pai. L-as duce mai intai la Psiholog dupa la Psihiatru... Dar nu stiu asta e e viata lui...

| yAdrian a răspuns:

P.S.: Adu-i o gagaica goala s-o fu*a sa vezi ce se da pe brazda baiatu' mami laughing)

| Warhead a răspuns:

Nu sunt homofobă. Dacă aş avea un fiu de 16 ani, ar însemna să am vreo 40 şi ceva de ani. La vârsta aia, cred că aş spune ceva gen:,, Hm. Ok. Tu doar mănâncă 3 mese pe zi."

| Aly13 a răspuns:

Pai gandeste-te! E normal ca la inceput sa ai un sentiment de stanjenire de rusine, dar indiferent de situatie trebuie sa iti amintesti ca e fiul tau, exact asa cum e! bun, rau, frumos, sau urat, asta e el nu ai ce face. Asta ar fi reactia mea si cred ca asta ar trebui sa fie reactia oricarei persoane normale.

| bogdan93_8247 a răspuns:

Nimic, este problema fiecaruia ce face. Inclinatiile sexuale catre acelasi sex sunt datorate cromzomilor. Deci in concluzie nu e vina lui e vina cui la facut.

| Afdtat a răspuns:

L-as umple de sange