| unBaiatDulcik69 a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca fiica/fiul vostru este homosexual? Vreau raspunsuri serioase si plauzibile, nu de genul "l-as omori".

Răspuns Câştigător
| darkglass a răspuns:

Mi-as accepta copilul, e decizia lui pana la urma nu as putea face eu nimic

14 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Hm. in viitor daca as avea un copil i-as baga o fata in pat, si i-as zice incearc-o sa vezi ce e mai bine.glumesc. nu stiu.as accepta probabil. nu suntem toti atrasi de persoanele de sex opus.

| Marynna a răspuns:

Ma,stii cum e, una e teoria si alta cu practica.Eu nu am nimic cu orientarea sexuala,daca,de exemplu o prietena de-a mea ar veni la mine si mi-ar zice "stii,sun lesbiana/bisexuala'' eu as ramane la fel de buna prietena cu ea ca si inainte sa imi zica treaba asta,cu conditia sa imi respecte si ea orientarile si sa nu sara pe minelaughing [glumesc cu faza cu saritul, normallaughing].Dar, daca ar fi ca fiica/fiul meu sa vina sa imi zica asta...pff,mi-ar fi foarte greu,dar as fi nevoita sa accept asta, va ramane copilul meu si il voi iubi intotdeuna, nu conteaza ce va face sau cum va fi.happy

| gabriella85 a răspuns:

Buna,nu stiusadnu stiu cum as reactiona,cred ca as fii socata, nu cred ca s putea accepta faza de genul:ASTA E ALEGEREA LUI, E VIATA LUI! de asta sunt constienta dar...sincer nu stiu...

| LifeFail a răspuns:

Bună.
Sincer,nu m-am gândit la asta până acum. Nu l-aş condamna sub nicio formă,aş încerca într-o oarecare măsură să-l înţeleg,dar nu aş fi deloc încântată de situaţie. Aş prefera să fie calm şi fericit cu viaţa lui,decât să devină un frustrat,să se întrebe în fiecare zi de ce este aşa cum este,pentru că acest impuls este mai presus de noi,oamenii, şi fiecare trebuie să-şi trăiască viaţa, să se simtă bine cu el însuşi, indiferent de opiniile celorlalţi.
Baftă!

| ombladon a răspuns:

Daca fica mea este homosexual, este foarte grav laughing))))) in cel mai rau caz poate fi lezbi da nu homosexual laughing

| gaby37 a răspuns:

La fiica nu ia-s face nimic devil pe baiat la-s calca in picioare

| NorbO a răspuns:

Esti homosexual? Ce sa ii fac? sa il omor? Clar ca nu i-ar place la nimeni si s-ar simti ca pl. dar asta e poate las duce la psiholog de cateva ori dar asta e nu ai ce sa ii faci daca e pe doslaughing

| Sk8BN a răspuns:

I-as da o bataie pana ii iese gay-mea din el, si daca nu mere il las sa fie gay/lezby, pana la urma e viata luitongue

| nebunu_5532 a răspuns:

L-as omori. Tu esti homosexual?

Răspuns utilizator avertizat
| happykill a răspuns:

Nu l-as omor, ci l-as schimba. laughing sau l-as arunca de pe bloc.

Intrebare de gay.

| unBaiatDulcik69 explică:

@ombladon a fi homosexual inseamna a fi atras de persoanele de acelasi sex, fie ca esti femeie, fie ca esti barbat. Si femeile si barbatii pot fi homosexuali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ombladon, documenteaza'te : http://ro.wikipedia.org/wiki/Homosexualitate.

Si as fi surprinsa, as incerca sa inteleg si sa imi revin din soc.

| Andreea_3389 a răspuns:

Sa fiu sincera nu as fi deacor dar daca el e fericit l-as lasa