| cosminmihail a întrebat:

Daca barbatii nu ar fi existat, femeile ar mai fi fost virgine?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Gaseau ele o modalitate.

| Danysan a răspuns:

Citeste sa vezi ca daca nu erau barbatii nu erau nici femeile -ei sunt originea lor...asa ca... fetelor putin respect!

| cosminmihail explică (pentru Danysan):

Deci nu am presupus asta cu daca nu era barbati bla bla..hai la culcare ca esti obosit

| grab a răspuns:

Nu.
ar fi rezolvat problema cu caini, cai, perusi, salai sau poate chiar tirbusoane pentru asiatice happy

| Negoiu a răspuns:

Daca nu ar fi existat barbatii nici femeile nu ar fi existat pentru ca Eva a fost creata din coasta lui Adam.Se spune ca mai intai Dumnezeu a vrut sa o creeze pe Eva din alta parte a corpului lui Adam care neexistand femei nu ii era de trebuinta.Pe urma s-a razgandit si creand-o pe Eva, acea parte a lui Adam a devenit utila...

| Geezgirl a răspuns:

Degetica big grin

| Seby1994 a răspuns (pentru Geezgirl):

Uite cine stie eeee laughing

| Seby1994 a răspuns:

Sigur ca nu. S-ar fi masturbat si tot nu erau virgine. Dar daca nu ar fi existat barbatii, probabil nu ar fi existat nici femeile. deci?

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Seby1994):

Păi, hmm, eu ştiam că oricât te-ai masturba tot virgin rămâi. Altfel, tocilarii care se uită toată ziua la hentai-uri ar trebui să fie un fel de manwhores, nu?

| Seby1994 a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Odata ce ti-ai rupt himenul, prin orice metode, nu mai esti virgina.

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Seby1994):

Nu-i adevărat. Dacă eu mă duc azi în parc, fac şpagatu' şi mi se rupe himenul nu e ca şi cum mă duc în parc şi primesc un mădular în mine.

| Seby1994 a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Virginitatea inseamna sa ai acea usa la pasarica(himenul). Daca usa s-a deschis... adio virginitate.laughing

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Seby1994):

Dudă, dacă i-o sug cuiva, nu mai sunt virgină, dar himenul meu e încă intact. Dacă-mi bag un O.B. şi mi se rupe, încă sunt virgină, că doar nu mi-am tras-o cu o bucată de nu ştiu ce.

Răspuns utilizator avertizat
| SyndicateW a răspuns:

Da si normal ca nu ar mai fi fost virgine, puteau face sex intre ele.

| AnnAnarchy a răspuns:

Nu. S-ar fi masturbat cu stilouri si-ar fi ramas insarcinate cu cerneala =-=

| simonacreata a răspuns:

Tocmai citeam de una care s-a dezvirginat cu un marker. deci totul e posibil

| cosminmihail explică (pentru simonacreata):

Ce a cautat cu markerul acolo?laughing

| simonacreata a răspuns (pentru cosminmihail):

Si-a marcat teritoriul laughing

| cosminmihail explică (pentru simonacreata):

Asta-i buna laughing