| marianaa a întrebat:

Daca crezi ca cineva te place si cand il intrebi iti spune nu dar ii spune unei alte prietene bune de-a mea ca ma iubeste cu adevarat si cand il intrebi a doua oara daca te iubeste si iti zice da si pe mine ma intreaba " tu ma placi?" eu ce sa-i spun pentru ca m-am cam enervat ca nu mi-a spus mie si i-a spus prietenei. Ajutati-ma dati-mi un sfat.

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Nu ai de ce sa te enervezi, poate e timid baiatul si poate i-a fost rusine sa iti spuna personal, era mai usor pentru el sa iti spuna prin altcineva:de ex prietena ta. Daca il placi spune-i nu te musca nimeni si nici nu ai de ce sa fii suparata, asa fac adolescentii.Numai binehappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai dc sa te enervezii asa sunt toti baietii rusinosii si mie imi face la fel un baiat dar nu ma enervez pentru ca stiu ca ma place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omoaral ucidel taiei gatul