| EuSuntAlex23 a întrebat:

Daca de fiecare data cand o vad sau ma gandesc la ea am niste fiori, inseamna ca o iubesc?( daa logic )

Am fost cu ea 1 zi, dupa s-a gandit ea mai bine si a zis ca nu vrea o relatie acum. In timpul asta nu a fost cu nimeni. Noi inca vorbim, ne spunem problemele, secretele, ne facem in ciuda cu dulciurile, ne trimitem poze, ne tachinam. Eu i-am mai spus ca o iubesc, dar a zis acelasi lucru.
Vorbim de vreo 8 luni, aproximativ. Mentionez ca avem 17 ani amandoi.

Mie imi place foarte mult de ea. Daca as vedeao intr-o relatie cu altu, nu stiu ce as putea pati, imi e frica de momentul asta, sper sa nu dau intr-o depresie, sunt foarte gelos.

Nu stiu ce sa fac. Ma supar repede din pricina ei...
Am incercat sa vorbesc cu alte fete, dar nu stiu ceva ma opreste si ma trage tot la ea. Nu stiu, chiar nu stiu ce sa fac, daca aveti voi niste sfaturi...

Răspuns Câştigător
| Georgiana1123 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa lmuriti faza cu ''nu vreau o relatie acum'' ai intrebat-o macar de ce? Clar te place, dar ceva o tine si tu trebuie sa afli. Daca nu vrea sa iti spuna, asta e. Continuati sa vorbiti si o sa vedeti ce se intampla pana la urmawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca esti irascibil si gelos cred ca a speriat-o si din cauza asta cauta sa se debaraseze de tine, intr-o relatie nu are ce cauta gelozia si nervii

| Солнышко a răspuns:

Daca iti place de ea, dc nu faci tu primul pas? spune-i ca vreti sa fiti impreuna, ea doar ti-a spus ca te iubeste si sigur nu te va refuza. fetelor le place ca baietii sa "fuga" dupa ele.
in fine alegerea e de partea ta...eu tiam dar doar un sfatwinking

| EuSuntAlex23 explică (pentru Солнышко):

Nu ai inteles prea bine ce am scris, eu i-am spus ca o iubesc, am mai intrebat-o odata daca vrea sa fie cu mine, dar mi-a spus ca nu vrea o relatie acum. O fi el textul mare, dar trebuie citit cu atentie! happy