| anonim_4396 a întrebat:

Daca el s-a protejat si nu si-a dat drumul deloc. A durat asta doar 10 secunde. Poate avea loc o potentiala sarcina?

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Dacă s-a protejat și nu și-a dat drumul deloc în tine n-ai cum să rămâi însarcinată. Rămâi gravidă doar în cazul în care o persoană își da drumul în tine, atunci când spermatozoii îți vizitează vaginul happy

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Normal ca nu, ca sa fi insarcinată trebuie ejaculare in vagin si doar in perioada in care tu esti fertilă, ce varsta ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Intro situatie cum este cea descrisa, este cu total exclusa chiar si cea mai mica posibilitate de formare a sarcinii. Chiar si in cazul in care in acel moment ai fi fost in perioada fertila a ciclului menstrual. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibil sa fie gravida.

| Sofer a răspuns:

Slabe șanse dacă nu a ajuns sperma înăuntru sa ramai gravidă. Deci nu sunt șanse.

| Marius22222222222 a răspuns:

10 secunde? in 10 secunde nici sa intre bine nu are timp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numa 10 secunde? asa slab era ala?
Nu cred ca poate fi o sarcina

| Katte a răspuns:

Dacă nu a ejaculat nu, nu ești însărcinată! Mai ales e și cu protecție! Sunt cum ar fi 0, 00000000 sanse happy