| EduardGrigore a întrebat:

Se poate produce sarcina daca nu mi-am dat drumul in vagin, in conditiile in care totul a durat 2 minute iar la ea era a 2 a zi dupa ovulatie?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da,este posibil NUMAI in situatia in care aveai deja sperma ramansa pe teava, de la o masturbare sau partida de sex anterioara.
In orice caz, crezi ca 2 min de sex, au fost suficiente sa satisfaci o femeie? Mai bine faceai o l....ala, fiindca nu supuenai fata la atat risc de sarcina si apoi, este al naibii de jenant sa termini in 2 minute si sa lasi femeia nesatisfacuta.

| EduardGrigore explică (pentru Violleta2022):

Nu mi amintesc sa fii spus ceva de terminat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu.