| catgirl247882 a întrebat:

Daca eu si iubitul meu am facut sex neprotejat, nu a ejaculat, nimic, nici lichid, sunt sanse sa fiu insarcinata?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca au fost mai multe partide sexuale consecutive si tu erai in perioada fertila, da, se poate ramane insarcinata.

| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz atat d.p.d.v. teoretic cat si practic NU se poate forma sarcina, chiar si in cazul in care actul sexual neprotejat a avut loc in una din zilele PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual actual. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

Nu. Nicio șansă.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca sarcina apare ca urmare a fecundarii unui ovul de catre un spermatozoid, atunci in lipsa acestuia din urma ce ar putea fecunda ovulul si deci cum ar putea apare sarcina? Adevarat precoce generatie! Copiii invata sa sara coarda inainte de a invata sa mearga...

| Teo29 a răspuns:

Sanse de sarcina vor exista mereu, daca o faceti neprotejat!

Sfat : Folosiți prezervativul pe viitor, corect, și de fiecare data!

| tzionut a răspuns:

Sanse mici, daca au fost mai multe reprize, a mai ramas sperma pe canalul penian intre cele 2 ejaculari daca nu a urinat dupa, si tu erai in perioada fertila.

| Annihilation_Striker_2000 a răspuns:

Daca iti doresti acest lucru sunt liber si valabil dar ai grija ca am nevasta sa nu te dai la mine

| Roroxx2000 a răspuns:

Scumpa mea, dacă nu a ejaculat, nu ai de ce să te temi.