| eusunt25 a întrebat:

Luni am facut sex protejat cu iubitul meu.Marti am facut iar sex dar neprotejat si a ejaculat in afara.Precizez ca eram in a 3-a zi dupa ovulatie.Sunt sanse sa raman insarcinata?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii a cata zi dupa ovulatie erai?
Ti-ai facut test ovulatoriu, zilnic?

| eusunt25 explică (pentru Violleta2022):

Am o aplicatie care imi monitorizeaza ciclul menstrual

| Violleta2022 a răspuns (pentru eusunt25):

Daca ai un ciclu de tip neregulat, apai nici o aplicatie de pe fata pamantului nu ti-l poate monitoriza.

Tu ai ciclul regulat?
Fiindac acela se succede FIX la acelasi numar de zile luna de luna, sau vine in zile diferite?

| alexandraionela1234 a răspuns:

Nu sunt, si eu am mao făcut neprotejat dupa ovulație, si nu am rămas însărcinată. Era naspa daca era in timpul ovulației. Deci nu-ți face griji!?