| geniuuu a întrebat:

Daca fac sex in fiecare zi slabesc oare? eu am observat ca ma ingras dupa ce fac sex, binenteles ca mie foame si mananc. si beau si suc in fiecare zi. care sa fie cauza ingrasarii?

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Nu te ingrasi pentru ca... mananci. Daca ai observat ca tot pui kg inseamna ca mananci prea mult sau prea prost. Atentie la sucuri, paine, dulciuri.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sexul intr-adevar slabeste pentru ca depui un efort cand faci acele miscari in actul sexual si transpiri, mancarea si grasimile ce le contine te ingrasa.

| answer a răspuns:

Lasa sucul...e cel mai daunator, ioar cu mancatul: incearca sa iti calculezi caloriile cand mananci; poti manca mancare multa, dar sa fie saraca in calorii! Si da, sexul pentru unii chiar ingrasa, dar nu direct, ci prvoaca foame! happy

| NickiMinaj a răspuns:

Faptul ca mananci mult si prost, geniule.

| chelie91ptm a răspuns:

Depinde de fata, unele se ingrasa, altele slabesc, altele raman la fel. Oricum, nu se vede imediat, abia dupa ceva timp incepi sa te dezvolti dar asta foarte putin si DESTUL DE bine pentru tine.

| bby a răspuns:

Depinde de organismul fete tongue unele fete se ingrasa altele slabesc big grin dar sa faci sex in fiecare zi nu e asa de bine tongue daca vrei sa slabesti tine ocura de slabire si fa sportwinking nu e indicat sa faci in fiecare zi sex
Succes!

| Pustiu_Dorin_1991 a răspuns:

Nu- e adevarat ca daca faci sex te ingrasi ci din contra slabesti dar daca mininci bine si consistent te ingrasi dar eu iti recomand daca esti gras sa mininci in fie care zi piine cu ciai timp de 3 luni