| Mkeynes a întrebat:

Este adevarat ca daca faci sex cu o fata si ea se termina repede
Dupa tu poti sa o f***ti in continuu
Ca ea nu mai simte placere?

19 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Fetele/femeile sunt ca cuptoarele, se incing greu, si pierd greu caldura. Barbatii, care se incing repede, si termina repede, au probleme in sensul asta, ar vrea sa inceapa cand plita e abia calduta, sau termina cand plita abia s-a incins.
Deci nu cred ca o fata se termina repede. Daca chiar o face, nu e in elementul ei, ori e pe graba, ori e nesigura, ori e ceva acolo care sa faca actul sexual superficial. Dezvirginarea ei ar putea fi o cauza. Insa regula e ca, odata ce ai pornit-o, greu o opresti. iar ca sa ajunga la orgasm ar trebui sa fie asa, pentru ca ii ia ceva timp pana acolo. Tu sa te tii bine incit sa ii faci fata happy!

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca o fata se poate termina atat de repede inaintea baiatului, cand de fapt fata are nevoie de cel putin 10 minute de pragatire (preludiu) ca sa se excite si umezeasca, ca apoi apoi sa inceapa a simtii ceva.
In ce privesc orgasmele fetei, te inseli la fel ca si prostul care ti-a spus-o.
O fata/femeie poate avea orgasme multiple, pe cand un baiat, nu.
Asta in situatia in care esti dotat cu un organ care stie ce face si excita la maxim.

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

A fost preludiu lung mai mult de juma de ora

| mihai69 a răspuns:

Unele pot continua şi au orgasme multiple. Altele, nu. Şi nici nu te lasă să mai continui o bucată de timp.

| Mkeynes explică (pentru mihai69):

Pentru ca iubi mi-a zis ca prima data cand am dezvirginato nu a fost foarte placut deoarece a terminat repede
Dar eu tot am continuat sexul cu ea
ia spunea ca se simte bine

| mihai69 a răspuns (pentru Mkeynes):

Te minte cu grație.
Sunt EXTREM de rare cazurile când o fată are orgasm în timpul sexului de dezvirginare.

| Mkeynes explică (pentru mihai69):

Deci a simtit sau nu laughing?

| mihai69 a răspuns (pentru Mkeynes):

A simțit. Dar:
- dacă a fost plăcere (mira-m-aș!), aproape 99, 999% NU era virgină;
- dacă totuși era virgină, a fost durere, dar relativ ușoară și te-a suportat ca să nu fii dezamăgit.

| SG1995 a răspuns (pentru mihai69):

Și dacă are himenul/vaginul lărgit din cauza vibratorului?

| mihai69 a răspuns (pentru SG1995):

Atunci era virgină doar d.p.d.v. că nu s-a culcat cu un băiat. Ar intra mai degrabă la punctul doi.

| Mkeynes explică (pentru mihai69):

Exact asa este a zis ca nu mi-a zis.
Ca ea ma iubeste
Dar ma intreba "mai ai mult "?laughing
pai i am facut preludiu bun
Prima data a intrat cam greu a simtit putina durere
Si am penetrat usor
Dar nu a curs sange deloc
Am vazut doar putin de tot
Si a doua zi imi zice ca se simte rau si i-a curs sange la toaleta

| Freya1 a răspuns:

Daca nu are orgasm multiplu e sex pentru placerea ta in continuare.
Dar ca daca stii ca iubita ta nu are orgasm multiplu macar o data la ceva timp ar fi ok sa te opresti acolo sa o lasi sa se bucure de relaxare daca tot nu puteti avea orgasm aproximativ in acelasi timp.

| Mkeynes explică (pentru Freya1):

Adica ca evala orgazm multiplu
Si csf

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| eugeniu2020 a răspuns:

Depinde de fata!

| EmmaSimona1323 a răspuns:

Daca e de orgasme multiple simte in continuare placere, daca nu va ajunge la un moment dat cand o sa inceapa sa o doara.

| Andreeaabbb22 a răspuns:

Adevărat?