| Deserth a întrebat:

Daca freci mult sanii la femei se umfla sfarcurile? femeia simte placere mare? Sa raspunda doar domnitele

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si penisul se umflă cand il freci.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Este dureros sa freci sanii femeilor!
Sanii trebuiesc mangaiati, nu frecati!

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de la o femeie la alta, fiindca excitarea in cazullor se poate manifesta in mod foarte diferit in functie de zona erogena care este supusa excitarii si a gradului de excitabilitate a respectivei zone. big grin

| anamaria82726 a răspuns:

Eeee,,placere mare,, asta crezi ca e placerelaughing pe bune?

| Marbella188 a răspuns:

Unele femei nu se excita prin atingerea/frecarea sanilor/sfarcurilor. Chiar le poate irita/deranja. depinde de la persoana la persoana. cel mai binee sa incerci iar dupa comportamentul ei, o sa-ti dai seama. si bineinteles sunt si multe alte femei care se excita foarte prin aceste gesturi