| Mainbug a întrebat:

Daca in timpul unui petting, chilotii baiatului avand o pata de la lichidul preejaculator (fara sa existe ejaculare) ating din greseala zona labiilor, e vreo sansa sa ramana gravida? ea fiind virgina? fara sa existe penetrare si ejaculare?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata prin chiloti.

| corbulalbrosu a răspuns:

NEsansa de a ramane insarcinata o fata/femeie se poate produce NUMAI in perioada fertila a ciclului menstrual. Din acest motiv intotdeauna PRIMA DATA trebuie pusa intrebarea privind in ce moment al ciclului menstrual este partenera de sex/petting in acel moment. Intrebarile privind, sperma, lichidul preejeculator daca au atins piciorul, vulva, himenul etc, etc, etc, pot sa aiba rost si pot fi puse NUMAI in cazul in care in acel moment fata este in perioada fertila a ciclului, in caz contrar astfel de intrebari devin complet inutile. In cazul prezentat nu poate exista nici un motiv de ingrijorare. Sanatate!

| florinflorescu a răspuns:

Nici o sansa, stai relax big grin