| misterious92 a întrebat:

cat de mult conteaza aspectul fizic pentru un geaman?(zodia gemeni)

6 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Buna.Pai gemenilor mai mult le place inteligenta, umorul partenerului decit aspectul. Il atrag femeile cu care sa nu ii fie rusine in cercurile in care se invarte: inteligente, comunicative, simpatice. Nu suporta posesivitatea, si vede in femeia de langa el un egal al sau.Nu e neaparat sa fii Miss World ca sa te placa, trebuie sa fii doar tuwinking Bye` :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio legatura cu zodia ci cu personalitatea fiecaruia.

| BEmanuel87 a răspuns (pentru suntserios):

E demonstrat pe esantioane ca nativitatea zodiacala amprenteaza oamenii. Nimeni nu ti-a cerut sa crezi in imbecilitatea numita "horoscop".

| BEmanuel87 a răspuns:

Aspectul fizic... al lui? Sau al celuilalt?

| BEmanuel87 a răspuns:

Nu conteaza deloc. Gemenii sunt foarte interesati de ei insisi, dar nu si de cei din jurul lor.