| eleroxx a întrebat:

Buna tuturor.As vrea sa intreb ce stiti despre compatibilitatea gemeni-gemeni.sau daca sunteti intr-o relatie geaman cu geaman sau gemeni-capricorn dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Nu te pot sfatui asa ceva.Renunta sa aplici in viata sau sa folosesti in practica, horoscopul.Mult noroc.

9 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa crezi in asa ceva...

| xXdoareuXx a răspuns:

Nu credar poate te-ar ajuta asta. http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxaana,la Dragoste si sex, nu se dezbate horoscopul.

| eleroxx explică (pentru anonim_4396):

E bine zis si asa...laughing.dar as vrea sa vad ceva care sa ma impinga sa pot face o incercare

| anonim_4396 a răspuns (pentru eleroxx):

NU.Nu te pot sfatui asa ceva.Renunta sa aplici in viata sau sa folosesti in practica, horoscopul.Mult noroc.

| cristiiiiiii a răspuns:

Eu unu nu cred in chestile astea cu compatibilitatea. importanta este persoana nu zodia. daca va iubiti si va intelegeti nu conteaza zodia

| xFakeSmilex a răspuns:

Nu crede in asa ceva.
Totul depinde de personalitatea fiecaruia si nu de zodie.

| BeInnocent a răspuns:

Eu cu bunica suntem gemeni-gemeni. Ma inteleg bine cu ea,aveam amandoua idei asemanatoare,opinii...e o relatie fara certuri happy

Iar eu cu mama suntem gemeni - capricorn.
Aici e mai diferit,ne mai certam, avem pareri diferite, vedem altfel tot. Noroc ca e mama, altfel.

Oricum, relatiile sunt la fel si in dragoste si in prietenie etc:*
Succesbig grin

| iulia3208 a răspuns:

Nu este bine sa fii intr-o relatie cu cineva de aceeasi zodie cu tine

| iulia3208 a răspuns:

Nu este bine sa fii intr-o relatie cu cineva de aceeasi zodie cu tine.