| Gabitssaa a întrebat:

Daca ma insala, de ce se intoarce de fiecare data la mine si ma implora sa ne vedem si sa il iert?

Răspuns Câştigător
| gabb a răspuns:

Fiindca mai toti gandesc asa straight face. Nu fi carpa lui. Nu fi cea de care rade mereu. Te insala fiindca este un nesimtit care nu tine cont de sentimentele tale. El stie ca il vei iertawinking Nu.i vine greu sa se dea pe langa tine. Fat`o ar trebui sa te trezesti la viata. Eu nu as mai sta cu unul ca el straight face. Se intoarce de fiecare data la tine... aici e altceva. Sunteti casatoriti? Aveti copii? Daca aveti copii poate ca asta e motivul. Nu trebuia sa-l ierti fiindca stie ca asa vei face mereu dupa cum am mai spus. Spune.i ce ai de spus! Nu trebuie sa fi jucaria nimanui! El se joaca cu sentimentele tale!

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pentru ca te iubeste happy

| ionutzul31 a răspuns:

Ca sa te poata insela si data viitoarewinking

| toxik a răspuns:

El este baiat si iti dai seama ca atunci cand vede o fata care ii place vrea sa stea cu ea sa o f.a sau din simpla atractie.se intoarce la tine pentru ca tu esti mult mai speciala decat celelalte fete si tine la tinewinking

| zuzu_2463 a răspuns:

Am trecut si eu prin acest lucru.Se ducea cu ateele isi facea de cap si dupa venea si imi ziceea: iarta-ma am gresit sunt prost sunt cum vrei tu da stii ca te iubesc...Eu il credeam si il iertam mereu dar nu a fost bine. Daca te inseala inseamna ca nu te iubeste doar te place

| Ympakt a răspuns:

Sa te poata insela si data viitoare si isi bate voc de tine si data viitoare