| soyaxedy a întrebat:

Am nevoie de un sfat.La mine in clasa e o fata de care imi place mult, dar problema este ca ea are un prieten...nu prea as vrea sa ma amestec intre ei pentru ca nu sunt genul de peroana. ce e de facut? PLZ FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| lucik93 a răspuns:

Da cel mai bine e sa iti cauti alta.si vorbesc din experienta aici si eu am avut o relatie perfecta cu o fata dar apoi a venit unul care o placea.in fine ea la inceput la respins dar pana la urma a cedat presiunilor si a inceput sal placa.sa despartit de mine si dupa 3 luni aflu ca s-a despartit si de el.acum tu face ce consideri tu ca este mai bine.eu doar iti spun asta ca in cazul in care treci la actiune s-ar putea sa strici o relatie foarte frumoasa si apoi sa suferi si u dupa cateva luni.totusi exista o sansa ca tu sa nu suferi si sa aveti o relatie frumoasa.dar sincer nu vad rostul ca un baiat sa sufere pentru ca altul ia luat prietena vorba lui radustefan23 mai sunt fete pe lume si decat sa suferiti si tu si cel de care s-a despartit pentru tine mai bine nu suferiti nici unul(dar daca prietenul ei se comporta urat cu ea atunci poti sa incerci sa vezi daca te place caci aia nu se numeste relatie in care baiatul bate fata si o injura sau cestii de asta atunci ar fi ca o salvare pentru ea)

2 răspunsuri:
| EpicWIN a răspuns:

Sa stai in banca ta cuminte. ca mai sunt si alte fete.

| yoyo_5656 a răspuns:

Pai afla daca te place si ea.si daca mai tine la prt ei...sau daca tine mai mult la tine