| LoveParis a întrebat:

Daca ma sarut cu o fata si las saliva pe gura ei,nevroind eu,este ceva normal?Daca nu cum sa fac sa nu mai las saliva!big grin Dau funda:X!

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Buh esti nebun? da-i inevitabil! si ea iti lasa tie! asta insemna sa te saruti cu cineva! schimb de fluide! si daca o sa vrei sa bei suc din acceasi sticla cu ea poti linistit k nu-i stres

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Zici ca esti Pepe le Pew cu caciula aia de par in cap.

| lucik93 a răspuns:

Inghite copilelaughing sau si asta trebuie sa iti eplicam cum se face?laughing

| curkthebest a răspuns:

Putina saliva e imposibil sa nu fie...ce naiba man doar nu o scuipi in gura acum! asa e cand saruti, probabil esti la inceput! bafta

| Al3xVS a răspuns:

Nu o mai saruta ...scuze

| Danny4all a răspuns:

Pur si simplu cand iti vine multa saliva in gura inghiteo si nu o mai pupa asa cu toata gura pupo mai mult pe buza de jos sugei buza asa o sa-o dai gata cu asta! bft

| AllStarZ a răspuns:

Schimb de scuipat big grin nu serios cre k asa fac majoritatea